Ev ve Endüstriyel Kullanım İçin Turuncu Renkli ID 6mm NBR Lpg Gaz Hortumu

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhejiang Çin
Marka adı: PASSION
Sertifika: ISO 9001-2008, CE
Model numarası: Kimlik 6 mm'den 13mm'ye
Min sipariş miktarı: 1000M
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: Siyah renk için, şeffaf OPP filmleri ile iyi paketlenmiş, renkli hortum için, önce şeffaf OPP film i
Teslim süresi: Bu miktarına bağlıdır. Örneğin, 20 'FCL için 30 gün.
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Yetenek temini: aylık 400,000m

Ev ve Endüstriyel Kullanım için ID 6mm, 8mm, 10mm NBR Lpg Gaz Hortumu

 

Zoe Paishun'dan Gaz Hortumu Test Raporu.pdf

 

1. Generally speaking, lpg gas hoses are made of two kinds of raw material, one is rubber, the other is PVC. 1. genel olarak konuşursak, lpg gaz hortumları hammadde iki çeşit yapılır, biri kauçuk, diğeri PVC. For our lpg gas hoses, they are made of rubber material. LPG gaz hortumlarımız için kauçuk malzemeden imal edilmiştir. There are three layers for rubber lpg gas hose: for inner tube, it is made of synthetic NBR rubber, since NBR has good oil resistance, it is the most used material for hoses which are used to transport oil. Kauçuk lpg gaz hortumu için üç katman vardır: iç tüp için, sentetik NBR kauçuktan yapılmıştır, NBR iyi yağ direncine sahip olduğundan, yağı taşımak için kullanılan hortumlar için en çok kullanılan malzemedir. For reinforcement, it is high tensile fiber braided, the fiber is usually polyester thread, with the fiber braided reinforcement, the hose pressure can be guaranteed. Takviye için, yüksek gerilimli fiber örgülüdür, fiber genellikle polyester ipliktir, fiber örgülü takviye ile hortum basıncı garanti edilebilir. For outer tube, it is made of synthetic SBR rubber for its good wear resistance. Dış boru için, iyi aşınma direnci için sentetik SBR kauçuktan yapılmıştır. Material is very important to hoses, our factory has been using good material and better compound rubber formula to guarantee the use time and security of hoses. Malzeme hortumlar için çok önemlidir, fabrikamız hortumların kullanım süresini ve güvenliğini garanti etmek için iyi malzeme ve daha iyi bileşik kauçuk formülü kullanmaktadır. Our rubber lpg gas hose are well-accepted in many markets in quality. Bizim kauçuk lpg gaz hortumu kalite birçok pazarda iyi kabul edilir.

 

 

2. The specification for lpg gas hose is usually from 6mm to 13mm, and our factory has been producing these inner diameter sizes. 2. lpg gaz hortumu için şartname genellikle 6mm için 13mm olduğunu, ve fabrikamız bu iç çapı boyutları üretmektedir. According to our production experience, ID 6mm, 8mm and 10mm are the most popular sizes in the markets, they occupy large part of lpg gas hose markets, and they are also the most export sizes in our factory. Üretim tecrübemize göre, ID 6mm, 8mm ve 10mm pazarlardaki en popüler boyutlardır, lpg gaz hortumu pazarlarının büyük bölümünü işgal ederler ve aynı zamanda fabrikamızdaki en fazla ihracat boyutudur. Here is the specification sheet of lpg gas hose as follow: İşte aşağıdaki gibi lpg gaz hortumu şartname sayfası:

 

Şartname kağıdı:

 

İç çap

Dış çap

Çalışma Basıncı

Patlama basıncı

uzunluk

inç

aa

aa

bar

psi

bar

psi

m

1/4"

6

13

20

300

60

900

100

5/16"

8

15

20

300

60

900

100

3/8"

10

16

20

300

60

900

100

1/2"

13

20

20

300

60

900

100

 

 

 

3. The working pressure for lpg gas hose is 20 bar ( 300psi ) and the burst pressure is 60 bar ( 900psi ). 3. lpg gaz hortumu için çalışma basıncı 20 bar (300psi) ve patlama basıncı 60 bar (900psi) 'dir. If there is two layers of fiber braided, the pressure will be higher. Örgülü iki kat lif varsa, basınç daha yüksek olacaktır. We have s set of machine to test pressure, usually testing burst pressure. Biz genellikle patlama basıncı test, basıncı test etmek için makine set var.

 

 

4 For sizes 6mm, 8mm, 10mm and 13mm, the standard length is 100m per roll. 4 6mm, 8mm, 10mm ve 13mm ebatları için standart uzunluk rulo başına 100 m'dir. Sometimes, the length can be 50m, 20m etc, it depends on customers' specific requirement. Bazen, uzunluk 50m, 20m vb olabilir, müşterilerin özel gereksinimlerine bağlıdır. We can also produce the hose with just several meters like 2m, 5m etc. Sometimes, these hoses in short length are fitted with connectors. Hortumu sadece 2m, 5m vb.Gibi birkaç metre ile de üretebiliriz. We have been producing lpg gas hose assemblies in 2m and 5m length with brass female left-hand thread to the UK. İngiltere'ye pirinç dişi sol el dişi ile 2m ve 5m uzunluğunda lpg gaz hortum takımları üretiyoruz.

 

 

5. Our factory can produce lpg gas hoses with colors orange, black, red, blue etc. Orange color is the most popular color for gas hose in the markets. 5. fabrikamızda üretebilir lpg gaz hortumları renk turuncu, siyah, kırmızı, mavi vb. Turuncu renk en popüler renk gaz hortumu pazarlarda. We can produce different colors according to customers' request. Müşterilerin isteğine göre farklı renkler üretebiliriz.

 

 

6. The regular lpg gas hose assembly is with brass and iron fittings. 6. düzenli lpg gaz hortumu montaj pirinç ve demir parçaları ile olduğunu. We have been exporting large amount of gas hose assembly with brass left-hand female thread to the EU markets like the UK. İngiltere gibi AB pazarlarına pirinç sol dişi dişli büyük miktarda gaz hortumu montajı ihraç etmekteyiz. And we produce hose assemblies with iron fitting for one of customers from Korea, feedbacks of quality are good. Ve Kore'den müşterilerden biri için demir montajlı hortum montajları üretiyoruz, kalite geri bildirimleri iyi.

 

 

7. We have good package for lpg gas hose, here are two kinds of regular package for hoses, one is transparent OPP films, the other is polystripes. 7. Biz lpg gaz hortumu için iyi bir paket var, burada hortumlar için düzenli paket iki çeşit vardır, bir şeffaf OPP filmler, diğer polystripes. For black color hose, we use transparent OPP films to pack the hoses, for colored hose like red, orange, blue, yellow etc, they are firstly packed by transparent OPP films and then packed by polystripes. Siyah renk hortumu için, hortumları paketlemek için şeffaf OPP filmleri kullanırız, kırmızı, turuncu, mavi, sarı vb.Gibi renkli hortumlar için önce şeffaf OPP filmler ile paketlenir ve daha sonra polystripes ile paketlenir. Sometimes, for hose assembly in pieces, they can be packed in cartons or polybags with header card. Bazen, parçalar halinde hortum montajı için, kartonlara veya başlık kartıyla çoklu torbalara paketlenebilirler. It all depends on clients' requirement for package. Hepsi paket için müşterilerin ihtiyacına bağlıdır.

 

 

8. BS EN 559, BS EN ISO 3821, BS 3212 are three kinds of hose standard for lpg gas hose. 8. BS EN 559, BS EN ISO 3821, BS 3212 lpg gaz hortumu için üç çeşit hortum standardıdır. BS EN 599 is standard for rubber hose used for welding, cutting and allied processes. BS EN 599, kaynak, kesme ve benzer işlemler için kullanılan kauçuk hortum için standarttır. BS EN ISO 3821 is standard for rubber hoses used for welding, cutting, etc. BS3212 is standard for flexible rubber tubing used in LPG vapour phase. BS EN ISO 3821, kaynak, kesme vb. İçin kullanılan kauçuk hortumlar için standarttır. BS3212, LPG buhar fazında kullanılan esnek kauçuk hortumlar için standarttır.

 

 

9. We can supply some products which is related with lpg gas hose, these products can be used with lpg gas hose together like hose couplings, clamps ( iron or stainless steel) , gas valves etc. We have stable suppliers of these products. 9. Biz lpg gaz hortumu ile ilgili bazı ürünler temin edebilir, bu ürünler lpg gaz hortumu ile birlikte hortum kaplinler, kelepçeler (demir veya paslanmaz çelik), gaz vanaları vb kullanılabilir. Biz bu ürünlerin istikrarlı tedarikçileri var. Since their good quality, we have been cooperating with each other for over 8 years. Onların kaliteli beri, biz 8 yıldır birbirleri ile işbirliği olmuştur.

 

 

Ev ve Endüstriyel Kullanım İçin Turuncu Renkli ID 6mm NBR Lpg Gaz Hortumu

 

 

Ev ve Endüstriyel Kullanım İçin Turuncu Renkli ID 6mm NBR Lpg Gaz Hortumu

 

 

Ev ve Endüstriyel Kullanım İçin Turuncu Renkli ID 6mm NBR Lpg Gaz Hortumu

 

Fabrika Fotoğrafları:

 

Ev ve Endüstriyel Kullanım İçin Turuncu Renkli ID 6mm NBR Lpg Gaz Hortumu

 

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 

 

İletişim bilgileri
Zoe Wei

Telefon numarası : +8613738095094

Naber : 8613758125058