Hangzhou Akıllı Sanayi Parkı, No. 857 Wenyixi Yol Hangzhou 310030 ÇİN
Ana sayfa

Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd

iyi kalite Kauçuk Su Hortumu satış için
iyi kalite Kauçuk Su Hortumu satış için
Sevgili Peter, sizden aldığımız hortumların kalitesinden çok memnunuz ve yakında başka bir sipariş vermeyi umuyoruz.

—— Bay Mark Clendenen

Merhaba Amanda, EPDM hortumları çok iyi görünüyor ve “elektriksel olarak” taleplerimizin içinde. Evereything bu kez iyi :)

—— Bay Gudbjorn Bordoy

Merhaba Alice, çok iyi bir iş çıkardın ve her şeyden çok memnunuz. Umarım Yılbaşında sizden çok daha fazla sipariş vereceğiz.

—— Bay Cyril Quinn

Ben sohbet şimdi

Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd

1 2 3 4
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
Logo Wall Paishun Fabrikası hortumlar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Afrika
Okyanusya
Markalar : TUTKU
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 10,000,000-15,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
Hangzhou Paishun Kauçuk ve Plastik Co, Ltd 2007 yılında kurulan, kauçuk sanayi hortumları, kauçuk hidrolik hortumlar ve hidrolik hortum bağlantı parçaları üretim ve pazarlama entegre hızla büyüyen bir kuruluştur.

8 yıllık çaba ve geliştirme sonrasında, şimdi Çin'in önde gelen kauçuk hortum üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri haline geldik. Kauçuk sanayi hortum ve hidrolik hortum pazarında yurtiçi ve yurtdışında yüksek itibar görüyoruz.


Hangzhou Paishun Ürünleri Aralığı:


Fabrikamız Kauçuk hava hortumu, Kauçuk su hortumu, LPG gaz hortumu, ikiz kaynak hortumu, kauçuk yakıt hortumu içeren Kauçuk sanayi hortumları, odaklanmak .

Stoklarımıza ortak fabrika, SAE 100R1, SAE 100R2, SAE 100R7 / R8, EN856 4SH, 4SP, SAE 100 R9, R10, R12, SAE 100R14 Örgülü PTFE hortum, Hidrolik hortum bağlantısı ve yüksük içeren Kauçuk hidrolik hortum üretimine odaklanmaktadır ; Klima hortumu; Soğutucu şarj hortumu.

Biz çok profesyonel ve hortumlar üzerinde bağlantı parçaları ve hızlı açma kaplinleri sıkma konusunda tam deneyime sahip. Kauçuk hava hortumu montaj, yüklenici bahçe hortumu montajı, çamaşır makinesi hortumu montajı, LPG hortum montajı, hidrolik hortum düzeneği, yüksek basınçlı yıkama hortumu düzeneği, boya püskürtme hortumu düzeneği, vb.

Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre ürünlerimizi çeşitli ambalajlarda tedarik edebiliyoruz.

Şimdi bizim kauçuk hortumlar ve hortum meclisleri ABD, Kanada, İtalya, İngiltere, Norveç, Rusya, İspanya, Portekiz, Danimarka, Avustralya, Japonya, Tayland, Sri Lanka, Peru, Brezilya, Venezuela, Güney Afrika vb, yaklaşık 50 ülkeye ihraç edilmektedir bütün dünyada.

PASSION® Kauçuk hortumları CE, SGS, TUV tarafından onaylanmıştır .


Ancak Hangzhou Paishun, müşterilerimize daha fazla kauçuk hortum tedarik etmek ve üretim yelpazesini genişletmek için, ileriye gitmekten hiç vazgeçmedi, 2012 yılında, ortağımızla birlikte, Jiangsu Çin'de silikon oto kauçuk hortumlar üreten başka bir fabrika kurduk.


Hangzhou Paishun'un Profesyonel Üretimi ve Hizmeti:


Hangzhou Paishun satış ofisi 5 profesyonel ekipleri, Finans departmanı, Dokümantasyon departmanı, Uluslararası satış departmanı, Yurtiçi satış departmanı, Muayene departmanı vardır. Hangzhou Paishun fabrika 5 ana deneyimli ve profesyonel ekipleri vardır: Proje tedarik bölümü, İşçi hizmet bölümü, Teknoloji bölümü, Üretim departmanı, Kalite kontrol bölümü.

Hangzhou Paishun'un personeli her zaman “HUZUR TUTKUYUNUZ ! ”. Kalite ve Hizmet Hangzhou Paishun'da her zaman en çok endişe kaynağıdır. İyi hortum kalitesine göre en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyatı sunmak için her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizi ve pazarımızı kazanmamızın yolu budur.

Şans ve tam alan göz önüne alındığında, size tüm avantajlarımızı göstereceğiz ve birlikte büyüyelim. Hangzhou Paishun güven ve mükemmel servis ve hortum kalitesi nedeniyle siz değerli şirket ile uzun vadeli ve dostça bir iş ilişkisi kurabileceğimizden emin.

İletişim bilgileri
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Amanda Tang

Tel: 86-137-5812-5058

Faks: 86-571-8102-3093

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)