tamam
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd 86-137-5812-5058 ps002@parshun.com

şirket Profili

Teklif Alın
Ana sayfa -

Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd şirket Profili

Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Afrika,Okyanusya

 • Markalar

  TUTKU

 • No. Çalışanları

  100~120

 • Yıllık satış

  10,000,000-25,000,000

 • Yıl kurulan

  2007

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-137-5812-5058

Giriş

2007 yılında kurulan bir üretici olan “Hangzhou Paishun Rubber And Plastic”, güzel tarihi Hangzhou kentindeki genel merkezimizin sahibidir.Sırasıyla Jiangsu ve Guangdong eyaletlerinde Suqian ve Guangzhou'da yan üretimlerimiz var.
 
İngilizce, Fransızca, Rusça ve İspanyolca dillerinde deneyimli personel ekibimiz, gereksinimlerinizi görüşmek ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için her saat hizmetinizdedir.Ürünlerimizin çeşitli sektörlerini ve uygulamalarını iyi bilerek, yerel pazarlarınızda hızlı ilerleme kaydetmenize yardımcı olmaya hazırız.

15 yılı aşkın bir süredir, Ar-Ge ve üretim departmanlarımız her zaman her tür kauçuk hortuma kendini adamıştır/ Artık iç boru çapının toleransı +-0,1 mm'ye kadar kontrol edilmektedir.
Fabrikamızda görebilirsiniz.50.000 metrekareyi, kauçuk karıştırma işleminin tüm üretim hatlarını, soğuk besleme malzemesi ekstrüzyon işlemini, mikro dalga vulkanizasyon işlemini ve yüksek hızlı örgü işlemini kapsar.Paishun, profesyonel üretime odaklanan hızla büyüyen bir kuruluştur.lastik hortumlar.Yıllık üretim kapasitesi, yıllık satışların 25 milyon USD'ye ulaşmasını sağlar.
 

Çin Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd şirket Profili 0

 

2018'de hükümet tarafından teftişten muaf Üretici olarak adlandırıldık.

Bizi Suqian'daki en temiz fabrika olarak sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bu yıla kadar CE, ISO9001:2015, IATF 16949 vb. sertifikalar aldık...

 

Çin Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd şirket Profili 1

 

Temel politikamız "işletme teknoloji ile gelişebilir, kalite ile ayakta kalabilir" dir.
Bu yüzden çok fazla araştırmaya ve laboratuvar ekipmanlarına yatırım yapıyoruz.Etkili kalite kontrolünü sağlamak için şimdi bir dizi çekme test makinesi, vulkanizasyon test cihazı, yaşlanma test sandıkları, basınç test makineleri kullanıyoruz.Tüm bu test makineleri ve ilgili prosedürler, hammadde seçiminden bitiş adımlarına kadar eksiksiz bir kalite kontrol sistemi oluşturur.Böylece ürünlerimizin müşterilerimizi maksimum düzeyde tatmin etmesini diliyoruz.ve ekibimiz kauçuk hortumlarla ilgili tüm soruları yanıtlamak için yardımcı olacaktır.
 
Şubelerimizin web siteleri:
www.tutkulu çorap.com
www.passioncohose.com

Geçmiş

2007 yılında kurulan bir üretici olan “Hangzhou Paishun Rubber And Plastic”, güzel tarihi Hangzhou kentindeki genel merkezimizin sahibidir.Sırasıyla Jingsu ve Guangdong eyaletlerinde Suqian ve Guangzhou'da yan üretimlerimiz var.
 
İngilizce, Fransızca, Rusça ve İspanyolca dillerinde deneyimli personel ekibimiz, gereksinimlerinizi görüşmek ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için her saat hizmetinizdedir.Ürünlerimizin çeşitli sektörlerini ve uygulamalarını iyi bilerek, yerel pazarlarınızda hızlı ilerleme kaydetmenize yardımcı olmaya hazırız.

15 yılı aşkın bir süredir, Ar-Ge ve üretim departmanlarımız her zaman her tür kauçuk hortuma kendini adamıştır/ Artık iç boru çapının toleransı +-0.1 mm'ye kadar kontrol edilmektedir.
Fabrikamızda görebilirsiniz.50.000 metrekareyi, kauçuk karıştırma işleminin tüm üretim hatlarını, soğuk besleme malzemesi ekstrüzyon işlemini, mikro dalga vulkanizasyon işlemini ve yüksek hızlı örgü işlemini kapsar.Paishun, profesyonel kauçuk hortum üretimine odaklanan, hızla büyüyen bir kuruluştur.Yıllık üretim kapasitesi, yıllık satışlarını 25 milyon USD'ye ulaştırmaktadır.
 
2018 yılında hükümet tarafından "teftişten muaf Üretici" olarak adlandırıldık. Ayrıca bizi Suqian'daki en temiz fabrika olarak sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bu yıla kadar CE, ISO9001:2015, IATF 16949 vb. sertifikalar aldık...
 
2021'de hortumları, bağlantı parçalarını ve hortum gruplarını tedarik etmek için altı şube geliştirdik.

Hizmet

 
Cmüşteri hizmeti
Satış, Satış Asistanları, Mühendisler, Kalite kontrolörlerinden oluşan PASSION TEAM tarafından 7 gün x 24 saat profesyonel müşteri hizmetleri.Görüntülü/telefon toplantısı, e-posta ve çevrimiçi grup sohbeti ile iletişim kurun.
 
Post-Satış Hizmeti
Satış sonrası ekip, mallar alındıktan sonra geri bildirim formunu müşterilere gönderecektir.Herhangi bir olumsuz geri bildirim alındığında 30 dakika içinde hızlı yanıt satış sonrası servis.Tüm sorun mükemmel bir şekilde çözülene kadar verimli iletişim devam eder.
 
Pürün Özelleştirme
Hortum malzemeleri, boyutu, rengi, uzunluğu, logosu, ambalajı vb. uygulama ve müşterilerin isteklerine göre özelleştirilebilir.
 
İentegre çözüm
Paishun teknik departmanı, bir projedeki uygulamasına göre uygun hortumları ve kombine yedek parçaları önerebilir ve tasarlayabilir.
 
EDışa Aktarma ve İçe Aktarma Süreci
Tüm ihracat süreci profesyonel ekip tarafından ele alınabilir.Ürünler, 15 yılı aşkın işbirliği yapılan hava nakliyecileri, deniz nakliyecileri ile FOB, CIF, DAP veya DDP şartlarına göre kapınıza kadar sevk edilebilir.Tüm belgeler mükemmel bir şekilde sunulabilir.
 

Ekibimiz

Hangzhou Paishun sales office has 5 professional teams, Financial department, Documentation department, International sales department, Domestic sales department, Inspection department. Hangzhou Paishun satış ofisi 5 profesyonel ekipleri vardır, finans departmanı, belgelendirme departmanı, uluslararası satış departmanı, yurtiçi satış departmanı, denetim departmanı. Hangzhou Paishun factory has 5 main experienced and professional teams: Project procurement section, Labor service section, Technology section, Production department, Quality inspection section. Hangzhou Paishun fabrika 5 ana deneyimli ve profesyonel ekipleri vardır: Proje tedarik bölümü, Emek hizmeti bölümü, Teknoloji bölümü, Üretim departmanı, Kalite kontrol bölümü.

 

Hangzhou Paishun's staff always believe in “ PASSION FOR HOSE, PASSION FOR YOU!”. Hangzhou Paishun'un personeli her zaman “HORTUM İÇİN TUTKU, SİZİN TUTKUSU” na inanır. Quality and Service are always the top concern in Hangzhou Paishun. Kalite ve Hizmet her zaman Hangzhou Paishun en büyük endişe vardır. We are always trying our best to offer the best service and competitive price based on the good hose quality. Her zaman iyi hortum kalitesine göre en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyatı sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. It's the way we win our customers and the market. Müşterilerimizi ve pazarı kazanma şeklimiz budur.

 

Çin Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd şirket Profili 0

Factory View

VIDEO of Paishun Factory için lütfen Youtube linkine tıklayınız.

 

https://youtu.be/rK1S3CSX0eI

 

Çin Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd şirket Profili 0