Mesaj gönder
Ev >

Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd Şirket Profili

Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
-->
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-571-8102-3093
Şimdi İletişime Geçin
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici , Satıcı

Markalar:

tutku hortumu

Çalışan Sayısı:

100~120

Yıllık satış

10,000,000-25,000,000

Kuruluş Yılı

2007

Bilgisayarı dışa aktar:

80% - 90%

giriiş
Bir endüstriyel ürün yöneticisi olarak, Hortumlarla ilgili tüm gereksinimlerimizi karşılayan, Dayanıklı, Esnek ve Güçlü anlamına gelen ideal bir hortum arıyoruz.
 
Ardından, "Modern endüstri için HORTUMLARIN zor sorularına çözüm sağlama" misyonunda ısrar eden Paishun Hortum grubu Paishun ile tanıştık.Paishun'un "Teknik yenilikleri sürdürmek", "Hortum zanaatında ustalık ve sebat" gibi temel fikirleri, Paishun'un ürünlerini küresel pazarlara uygun hale getiriyor.Pekala, Müşteri Başarı Zihniyeti, bu Paishun'un temel felsefesidir.Yeni hortum üretim teknolojisi üzerinde çok çalışalım ve her yıl müşteriler için yeni hortumlar yaratmaya devam edelim.
 
Artık geleneksel kauçuk üretimi olmayan Paishun, bazı yüksek teknolojili laboratuvarlarla çalışarak kauçuk formülasyonunda doğruluğu 0,1 grama kadar artırabiliyor.Bu arada kauçuk formülasyonları güncellenmeye devam etmekte ve yeni formülasyonlar üretime alınmaktadır.Diğer bir doğruluk ise hortum ekstrüzyon makinesindeki kızılötesi ışın kontrollü cihaz kullanılarak hortum iç çapının ve dış çapının 0,1 mm'ye kadar çıkmasıdır.Finn-Power markalı üst düzey kıvırma makineleri ve çok yüksek hızlı frozen örgü makineleri fabrikaya tanıtıldı.Üretim hatları, karmaşık ekstrüzyon, sarma, filme kaplama tekniklerinden oluşur;malzemeler kesinlikle bilgisayarlar tarafından otomatik olarak programlanan bir yöntemle işlenir.Ayrıca ölçüm, ayar, doğrulama da aynı sistem içinde kontrol edilmektedir.
 
Halihazırda araştırma ve laboratuvar ekipmanlarına çok fazla yatırım yapan Paishun, ham maddelerden son ürüne kadar etkili kalite kontrolünü sağlamak için vulkanizasyon test cihazı, yaşlanma testi kutusu, çekme, basınç, aşınma testi makineleri kullanıyor.Ürünleri özelleştirme hizmeti mevcuttur.ISO9001 ve TS16949 kalite kontrol sistemleri fabrikayı tamamen doğrulamıştır.ISO3821, RoHS, REACH, cUPC, KTW, NSF gibi 20'den fazla sertifika alınmıştır.
 
Tasarımdan çizime, üretimden kalite kontrole, paketlemeye ve teslimata kadar ayrıntılarla dolu her adım doğrulukla yapılır.Ardından, akıllı depolama ve teslimat sistemi, malların varış limanına veya kapıya varmasına yardımcı olur.Satış departmanımız, her şeyden önce, müşterilerimize pazarı genişletmek için hizmet veren bir destek departmanıdır.Birlikte İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerinde kolayca iletişim kurabiliriz.
 
2007'den başlayarak, Paishun hızlı değil, istikrarlı bir şekilde büyüyor ve "Ortaklar için HOSES'in zor sorularına çözüm sağlamaya" devam ediyor.“Paishun”, “Tutku” kelimesiyle ilişkilidir.Evet, "tutku" bizim 3 büyük alan olan "endüstriyel, otomobil ve sıhhi tesisat" için adanmışlık hizmetimizdir.Hortum endüstrisinin uzun süredir çözüm sağlayıcısı olarak, müşterilerin büyük makinelere monte etmeleri için bu küçük hortumu tedarik ediyoruz.Hortum tutkusu, sizin için tutku!
Hizmet
OEM ve ODM
 
Ar-Ge yeteneği: Eksiksiz bir üretim hattına, eksiksiz ekipmana ve test kapasitesine sahip bir üretici olarak, Ar-Ge çalışmalarına yüksek kaynak ayırıyoruz.Şu anda, VO alev geciktirici solunum hortumu başarıyla geliştirilmiştir;yanı sıra yüksek iletkenliğe sahip kauçuk hortumlar;üstün kaliteli yüksek ve düşük sıcaklığa dayanıklı hortumlar;tüm ortam dağıtım hortumlarının, tüm renk hortumlarının ve çok katmanlı yüksek basınç hortumlarının yanı sıra.
Ürün kişiselleştirme
Hortum içeriği, boyutu, rengi, uzunluğu, logosu, ambalajı vb., uygulamaya ve müşterilerin isteklerine göre özelleştirilebilir.
Özelleştirilmiş şekiller
Uçak kutusu, başlık kartı, blister film, palet ve logolu özelleştirilmiş kartonlar dahil olmak üzere özelleştirilmiş ambalaj.vesaire.
Karbon çeliği, paslanmaz çelik, pirinç vb. farklı bağlantı parçalarına sahip özelleştirilmiş hortum takımları.
Baskı dizisi, baskı tekerleği, mürekkep kodlaması ve lazer vb. ile özelleştirilmiş logo, model ve teknik özellikler.
Entegre Çözüm
PassionHose teknik departmanı, bir projedeki uygulamasına göre uygun hortum kombine yedek parçaları önerebilir ve tasarlayabilir.
Patent formülü, ultra düşük bükülme yarıçapı, aşırı yüksek sıcaklık direnci, aşırı düşük sıcaklık direnci, mükemmel yaşlanma direnci, mükemmel korozyon direnci, ultra yüksek basınç, negatif basınç direnci, hortum bağlantı parçalarının doğru eşleşmesi vb. sana neye ihtiyacın olduğunu gösterecek!
 
Tarih
Geliştirme Yolu
 
Tesislerimizi en son teknolojik gelişmelere göre yenilemek, üretim felsefemizin önceliği olmuştur.Bu yıllarda, en iyi üretim uygulamalarını ve sıkı kalite kontrol kontrollerini takip etmekten gurur duyuyoruz.
 
Yıllar süren geliştirmenin ardından Passionhose, Hangzhou, Suqian, Guangzhou şehirlerinde başarıyla beş şube kurdu.
Ürün dört ana alanı kapsar: Endüstriyel hortumlar, Otomobil hortumları, Sıhhi hortumlar ve Deri eşyalar.
 
2007       Hangzhou Paishun'un kuruluşu
 
2015       Suqian Paishun'un kuruluşu
 
2016       Paishun Bilgi ve Teknolojinin Kuruluşu
 
2017       İşbirliği Paishun & SRT Hortum.
               Üst düzey sıhhi hortumlar üretin ve tozsuz bir atölye yaratın
 
2021       Guangzhou PassionCo Hortumu ve Hangzhou SRT Hortumunun kuruluşu.
               Oluşan 4 Sektör: Endüstriyel hortumlar, Otomobil hortumları, Sıhhi tesisat hortumları ve Deri eşya.
Bizim takım

Hangzhou Paishun satış ofisinde 5 profesyonel ekip vardır: Finans departmanı, Dokümantasyon departmanı, Uluslararası satış departmanı, Yurtiçi satış departmanı, Muayene departmanı.Hangzhou Paishun fabrikasının 5 ana deneyimli ve profesyonel ekibi vardır: Proje tedarik bölümü, İşçilik hizmeti bölümü, Teknoloji bölümü, Üretim bölümü, Kalite kontrol bölümü.

 

Hangzhou Paishun'un personeli her zaman “HORTUM TUTKUSU, SİZİN TUTKUSU!”na inanır.Kalite ve Hizmet, Hangzhou Paishun'da her zaman en önemli husustur.İyi hortum kalitesine dayalı olarak en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyatı sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Müşterilerimizi ve pazarı kazanma yolumuz budur.

 

Çin Hangzhou Paishun Rubber & Plastic Co., Ltd şirket Profili 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite kauçuk hava hortumu Tedarikçi. telif hakkı © 2015-2024 flexiblerubberhoses.com . Her hakkı saklıdır.