Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Paishun Hose Group, Almanya'nın Hannover Mesesi 2024'te kauçuk hortumların yenilikçiliğini gösterecek
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-571-8102-3093
Şimdi İletişime Geçin

Paishun Hose Group, Almanya'nın Hannover Mesesi 2024'te kauçuk hortumların yenilikçiliğini gösterecek

2024-03-11

hakkında en son şirket haberleri Paishun Hose Group, Almanya'nın Hannover Mesesi 2024'te kauçuk hortumların yenilikçiliğini gösterecek

 

Bu yılki Hannover Messe'de Paishun Grubu, inovasyonu teşvik etmek ve kauçuk hortumların geleceğini şekillendirmek konusundaki taahhüdünü göstermeye hazır.

 

Hannover, 22-26 Nisan - Kauçuk hortum üreticisi lider Paishun Grubu,Hannover Messe2024, dünyanın en büyük endüstriyel teknoloji fuarlarından biridir.

 

hakkında en son şirket haberleri Paishun Hose Group, Almanya'nın Hannover Mesesi 2024'te kauçuk hortumların yenilikçiliğini gösterecek  0

 

Hannover Messe,yenilikveSon teknoloji,Paishun Grubu için en son gelişmeleri ve çözümlerini sergilemek için ideal bir platform olarak hizmet eder.,değerli ağ fırsatları ve ortaya çıkan eğilimler hakkında anlayış sağlamak.

 

hakkında en son şirket haberleri Paishun Hose Group, Almanya'nın Hannover Mesesi 2024'te kauçuk hortumların yenilikçiliğini gösterecek  1

 

Paishun Grubu, bu yılki Hannover Messe'de yenilikçiliği teşvik etmek ve geleceği şekillendirmek için bağlılığını göstermek üzere hazırlanıyor.Lastik hortumlar- Evet.Endüstriyel hava hortumu, su hortumu, yakıt hortumu, gaz hortumu, kaynak hortumu, yüksek basınçlı hidrolik hortum, PTFE hortumu,Baskı kilitli hortum, CNG hortumu, gıda yıkama hortumu, solunum hortumu vb.Standımıza gelen ziyaretçiler, endüstrinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çığır açan ürünlerimizi, çözümlerimizi ve teknolojilerimizi ilk elden deneyimlemeyi bekleyebilirler.

 

Hannover Messe 2024'e katılmaktan heyecan duyuyoruz (Booth No: Hall 5, D46-46), ve hoş bir sohbet için sizinle buluşmak.

 

Paishun Grubu ve Hannover Messe 2024'e katılımıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen www.passioncohose.com adresini ziyaret edin veya Janet Yao ile e-posta yoluyla iletişime geçin: ps1@passioncohose.com.

 

Janet Yao

WhatsApp: +86-136-6663-2043

E-posta:ps1@passioncohose.com

E-posta2:ps005@parshun.com

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite kauçuk hava hortumu Tedarikçi. telif hakkı © 2015-2024 flexiblerubberhoses.com . Her hakkı saklıdır.