Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Kimyasal Hortumların Sırlarını Açıklamak
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-571-8102-3093
Şimdi İletişime Geçin

Kimyasal Hortumların Sırlarını Açıklamak

2024-05-20

hakkında en son şirket haberleri Kimyasal Hortumların Sırlarını Açıklamak

¢Bir kimyasal maddenin güvenlik bilgisi sayfası, uygun hortum seçimi için çok önemlidir.Özellikle tespit edilmiş patlama olasılığı olan bir bölgede çalışmak için.

 

Kimyasal hortumSıvı kimyasallar hem organik hem de inorganik (asitler ve bazlar, tuz çözeltileri, boyalar ve laklar, çözücüler vb.)) Kimyasal işlemde kimyasalların aktarılması için kullanılırlar., sıvı kimyasalların (örneğin tank kamyonları, demiryolu tankeri, IBC konteynerleri) taşıma ve yükleme/toplama, kimyasal, gıda, ilaç endüstrisinde çeşitli teknolojik süreçler için,Diğer birçok endüstriyel işlem için, aynı zamanda laboratuvarlarda da kullanılır.İç hortum tabakası kimyasal korozyona karşı yeterince dayanıklı olmalıdır.

 

Kimyasal dayanıklılığı açısından doğru hortumu seçmek için aşağıdaki verileri toplamak önemlidir: ortam türü (hortumla aktarılan madde), durumu (örneğin sıvı, gaz),maddenin konsantrasyonu ve sıcaklığı, çalışma basıncı.Bir kimyasal maddenin güvenlik veri sayfası, hortum seçimi için çok önemlidir.Özellikle tespit edilmiş patlama olasılığı olan bir bölgede çalışmak için.

 

Farklı kimyasal hortum türleri arasındaki farkları bilmek isteyebilirsiniz. Bu makalede kimyasal nakliye hortumlarının ve asit dirençli kimyasal hortumların faydaları ele alınacak.Bu makale ihtiyaçlarınız için doğru kimyasal hortumu belirlemenize yardımcı olacaktır. Hangisini satın alacağınızı belirlemenize yardımcı olalım. Ayrıca çeşitli endüstriler için kimyasal hortumların öneminden de bahsedeceğiz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, çeşitli türlerden seçim yapabilirsiniz.

 

hakkında en son şirket haberleri Kimyasal Hortumların Sırlarını Açıklamak  0

 

1,Kimyasal hortumun birçok avantajı var.

Bir kimyasal tesisinde kullanılacak bir hortum seçerken hortumun kimyasal ve mekanik dayanıklılığını göz önünde bulundurun.Bir kimyasal hortumun direnci ortamın türüne, konsantrasyonuna, sıcaklığına ve çalışma basıncına bağlıdır.Eğer hortumunuzu patlayıcı bir alanda kullanmayı planlıyorsanız, statik yüklerin olasılığını göz önünde bulundurmalısınız.daha kolay yıkanmayı ve temizliği kolaylaştıranKimyasal hortumlar, T-küresel ve top uçlu dahil olmak üzere çeşitli birleştirme stilleri ile kullanılabilir.Hızlı bağlantı için kullanılabilecek hızlı bağlantı bağlantıları dahil.

 

Bir kimyasal hortumun sıcaklık istikrarı, içten ısıtma yapan hortumların, kimyasalları içeride tutmak için bir ısı izleri tel kullanma avantajından biridir.Sıcaklık izleyici tel, içindeki kimyasalların daha verimli bir şekilde ısıtılmasını sağlar, bu da ısıtma süresini ve soğuk bir ortamda duraklama süresini azaltır. yalıtım malzemesi ısı aktarımına direnir ve hortumların içten ısıtılmasıyla patlamasını veya sızmasını önler.

 

2,Kimyasal Teslimat hortumu

Kimyasal Teslimat hortumu, kimyasalları işletmenize teslim etmenin harika bir yoludur. Bu hortumlar EPDM ve UHMW Polietilen Liner'den yapılır ve kimyasallara dayanıklı bir kapağı vardır.Çeşitli kimyasalları kullanabiliyorlar.Bazı kimyasal nakliye hortumları da ozon ve gıda kalitesi onaylıdır.Tehlikeli malzemelerin taşınması veya sıvı teslimatı için gerekli olup olmadığını.

 

hakkında en son şirket haberleri Kimyasal Hortumların Sırlarını Açıklamak  1

 

Bu hortumlar kimyasalları depolama kabına aktarmak için kullanılır.Depolama tankları, su basmayacak veya çevreye zarar vermeyecek güvenli alanlarda kurulmalıdırKimyasalların depolanması için çevresel izin de gerekebilir.Kimyasalların dağıtıcıları tüm düzenlemelere uymalı ve dağıttıkları maddelere bağlı riskleri anlamalıdır.Her kimyasal için güvenlik verisi sayfaları da mevcuttur.Bu sayfalarda kayıt numarası ve kullanım kısıtlamaları gibi bilgiler bulunur.

 

 

3,PTFE hortumu

PTFE bilinen en kimyasal dayanıklı malzeme olarak bilinir. Sadece çok az, çok alışılmadık maddeler ve koşullar onu etkileyebilir.kaynar sodyum metal.

 

PTFE hortumlarımızdan bazıları su, buhar ve çoğu kimyasal için uygundur. hortumlar ayrıca çözücülere, alkol, yoğun asit, yağ, gazlar, esterler, ketonlar ve freonlara dayanıklıdır.Bazı hortumlar da vakumu tolere eder.Hortumu ve bağlantıyı uzun ömürlü kılmak için, PTFE tüpü bağlantının mühürleme yüzeyinde katlanabilir, bu da güçlü bir sonuç verir.PTFE hortumlarımızın birçoğu aynı zamanda antistatik tasarımlarda da mevcuttur.

 

hakkında en son şirket haberleri Kimyasal Hortumların Sırlarını Açıklamak  2

 

 

Peter Yang

WhatsApp: +86 130 7189 6808

E-posta: ps004@parshun.com

 

#Kimyasal hortum üreticisi

#Kimyasal hortum uygulamaları

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite kauçuk hava hortumu Tedarikçi. telif hakkı © 2015-2024 flexiblerubberhoses.com . Her hakkı saklıdır.