Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Çin'in Pekin şehrinde düzenlenecek olan BICES 2023'de bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-571-8102-3093
Şimdi İletişime Geçin

Çin'in Pekin şehrinde düzenlenecek olan BICES 2023'de bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.

2023-09-13

hakkında en son şirket haberleri Çin'in Pekin şehrinde düzenlenecek olan BICES 2023'de bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.

Bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz:
Stand E4021
Adres: Çin Uluslararası Fuar Merkezi (Shunyi Venue), Pekin
Tarih: 20-23 Eylül

Güvenilir bir OEM / ODM hortum çözüm sağlayıcısı olarak, basınçlı yıkama hortumu, deniz yakıt hortumu, alevlere dayanıklı kauçuk solunum hortumu ve paslanmaz çelik örgü PTFE hortumu göstereceğiz.BICES 2023'de vb..

 

 

Endüstriyel sıvı taşımacılığının çok yönlü uygulamalar

 

PassionHose, inşaat makineleri, madencilik, benzin istasyonları,Kimyasal ekipman, hava kompresörleri, kaynak, yangın söndürme ekipmanları, gıda endüstrisi ve daha fazlası.

Hortumlarımız geniş basınç ve sıcaklık aralıkları altında çalışmak için tasarlanmıştır. Küçük bükme yarıçapları, yüksek aşınma direnci, uzun ömürlülik ve olağanüstü transfer yetenekleri ile.PassionHose'un özel ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

 

Sabit Mürsel Montaj Çözümünüz

 

Finn-Power krimp makinelerinin desteğiyle, Passionhose çeşitli hortumların ve konektörlerin hassas ve hızlı krimplenmesini sağlar. Min. toleransı ± 0,1mm'ye kontrol edilir. Günde 2.000'den fazla adet.

 

Kauçuk hortum üreticisi

 

Çeşitli Koplamalar Uyumlu

Çoklu Medya İletişimleri

Geniş basınç aralığı

Geniş sıcaklık aralığı

Küçük Eğim Yarıçapı

Yüksek aşınma direnci

hakkında en son şirket haberleri Çin'in Pekin şehrinde düzenlenecek olan BICES 2023'de bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.  0

hakkında en son şirket haberleri Çin'in Pekin şehrinde düzenlenecek olan BICES 2023'de bizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.  1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite kauçuk hava hortumu Tedarikçi. telif hakkı © 2015-2024 flexiblerubberhoses.com . Her hakkı saklıdır.